Çocukları zararlı UV ışınlarından kategori 4 seviyesinde koruyan, sağlıklı ve kırılmaz güneş gözlükleriyle onların hayatına dokunuyor. MYCey’in yaz kategorisinde yer alan Kietla güneş gözlükleri, Diabola, Jokaki, Jokala ve Jokakids olmak üzere 0-6 yaş arasındaki çocuklar için 4 farklı modelle öne çıkıyor

Çocukların hem gelişimi hem sağlığı için güneş ışınları oldukça faydalı; ancak çocukları güneşe doğrudan ve uzun  süre maruz bırakmak ise, bir o kadar zararlı. Onları yaz aylarında UV ışınlarından korumak ve 6 yaşına kadar hızla büyüyen yüz gelişimini sağlıklı kılmak için güneş gözlüğü seçimi de büyük önem taşıyor.

Güvenirliğini anne titizliğinden alan MYCey ürünleri, kaliteli ve kullanışlı aksesuarlarıyla da yaz aylarında çocukların hayatına dokunuyor. MYCey’in Fransa’dan ithal ederek ürün portföyüne kattığı Kietla marka güneş gözlükleri, 0-6 yaş arasındaki çocuklara farklı şekillere sahip yuvarlak, pilot, panto ve vintage modeller ile 12 farklı renk alternatifi; CraZyg-Zag serisiyle de 6-9 ve 9-12 yaş arasındaki çocukların günlük hayatta sıkılmadan kullanabilecekleri, hafif, yüksek korumalı, 7 benzersiz renkte yuvarlak, kelebek ve pilot modeller sunuyor. Yetişkinlere göre gözleri çok daha hassas olan çocuklar için özel olarak tasarlanan, yumuşak ve hafif malzemelerden oluşan Kietla güneş gözlüklerinde rahatlık ve özgürlük öne çıkıyor. Ultra esnek çerçeveli, menteşesiz ve kırılmaz gözlük modelleri göz çevresi, burun ve kulaklara baskı yapmadan çocukların yüzüyle mükemmel bir uyum sağlıyor.

Her gelişim dönemi için 4 farklı model 

Kietla güneş gözlükleri Diabola, Jokaki, Jokala ve Jokakid’s olmak üzere her yaş dönemi için 4 farklı modelle karşımıza çıkıyor. Özel tasarım ekstra esnek Zig-Zag menteşesi sayesinde gözlük sapları istenildiği kadar bükülebiliyor, arka kısımda yer alan ayarlanabilir ve çıkartılabilir lastikleri ise kolay kullanım sağlıyor. Bebekler için tasarlanmış Diabola modeli 0-9 ay ve 9-18 ay olmak üzere 2 dönemi tek gözlükte birleştiriyor. Hızla büyüyen bebeklerin yüz ve burun gelişimine uyum sağlıyor, çevrilebilir özelliği sayesinde her iki dönemde de sağlıkla kullanılabiliyor.

Bebeklerin gelişmeye ve elmacık kemiklerinin belirgin olmaya devam ettiği 12-24 aylık dönem için tasarlanmış Jokaki güneş gözlüğü vintage şekli ile çocukların gözlerini tamamen kaplıyor. 2 yaşından küçük çocuklar için özel olarak tasarlanmış Jokala güneş gözlüğü pilot şekli, hafifliği ve ergonomikliği ile dikkat çekiyor. Jokakid’s ise yuvarlak, büyük boy panto modeli ile yüz karakterlerinin şekillenmeye başladığı 4 yaşından büyük çocukların kullanımı için uygun.

Written by 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir